Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра загальної, вікової та педагогічної психології Склад Макарчук Наталія Олексіївна
Контактна інформація

бульвар І. Шамо, 18/2, каб. 211-А

Макарчук Наталія Олексіївна

Професор кафедри загальної, вікової та педагогічної психології

Науковий ступінь, вчене звання

Доктор психологічних наук, старший науковий співробітник

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Біографія

Освіта: У 1994 році закінчила Володимир-Волинське педагогічне училище ім. А.Ю. Кримського за спеціальністю «Викладання в початкових класах». У 1998 році здобула повну вищу освіту в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова зі спеціальності«Практична психологія» та здобула кваліфікацію практичного психолога у закладах освіти; викладач педагогіки і психології.

Досвід роботи:  З 2006 року по 2009 рік працювала доцентом кафедри практичної психології та психотерапії НПУ імені М.П.Драгоманова. З 2009 по 2016 роки - старший науковий співробітник Інституту спеціальної педагогіки НАПН України.

Наукова діяльність:  У 2006 році захистила дисертацію на тему «Особистісні детермінанти розвязання конфліктних ситуацій в пізньому юнацькому віці» та здобула науковий ступінь кандидата психологічних наук зі спеціальності 19.00.07 - педагогічна та вікова психологія. У 2012 році присвоєно вчене звання старшого наукового співробітника. У 2014 році захистила докторську дисертацію на тему «Психологія особистісної саморегуляції підлітків з порушеннями розумового розвитку» зі спеціальності 19.00.08 – спеціальна психологія.

Професійний і науковий інтерес

Наукова діяльність спрямована на науково-практичне вирішення проблем: становлення особистості й формування особистісної саморегуляції; психології розвитку та психології розвитку з ментальними порушеннями; психологічної корекції психічного розвитку; психологічного супроводу батьків та дітей з типовим та атиповим розвитком; теорії та практики психотерапії; інтеграції й соціалізації в умовах сучасних суспільних та освітологічних перетворень.

Автор 72 наукових праць.

Інше

Нагороди : знак «Ушинський К.Д.»(2014).