Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра психології особистості та соціальних практик Склад Фурман Вікторія Вікторівна
Контактна інформація

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
бульвар І. Шамо, 18/2, каб. 211-А

Фурман Вікторія Вікторівна

Доцент кафедри психології особистості та соціальних практик

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат психологічних наук

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Біографія

Освіта: У 2007 році закінчила Національний авіаційний університет за спеціальністю «психологія» (з відзнакою). Професійні права: робота за кваліфікацією психолога, викладача вищого навчального закладу.

Досвід роботи- з 2004-2004 рр. – працювала на посаді техніка з категорії для виконання науково-дослідної роботи за темою № 110-ДБ0З на кафедрі педагогіки та психології професійної освіти факультету психології та соціології Гуманітарного інституту Національного авіаційного університету; з 2007-2007 рр. – працювала на посаді провідного спеціаліста відділу моніторингу освітньої діяльності та педагогічних інновацій відділення змісту дошкільної освіти та загальної середньої освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти і науки України; з 2010-2013 рр. – провідний психолог центру психолого-педагогічної роботи Відділу гуманітарного розвитку Національного авіаційного університету; з 2010-2015 рр. – працювала на посаді психолога кафедри педагогіки та психології професійної освіти Гуманітарного інституту Національного авіаційного університету; з 2013 - 2014 рр. працювала старшим викладачем кафедри педагогіки та психології професійної освіти Гуманітарного інституту Національного авіаційного університету.

Наукова діяльність:  У 2013 році захистила дисертацію на тему "Психологічні умови розвитку особистісної рефлексії у студентів технічного університету" на здобуття наукового звання кандидата психологічних наук за спеціальністю 19.00.07 - педагогічна та вікова психологія.  

Професійний і науковий інтерес

 

Дослідження актуальних проблем педагогічної та вікової психології; психології особистості, сучасних питань розвитку особистісної та професійної рефлексії; соціальних практик; емоційного інтелекту; психології  творчості та арт-терапевтичних технік; наукових напрямів становлення особистості студентської молоді на сучасному етапі реформування освіти.

 

Для наукових розвідок студентів ініційовано створення науково-практичних студій "Я-психолог".

 

Наукові праці присвячено формуванню психолого-педагогічних умов розвитку особистісної рефлексії у студентської молоді, проблемам розвитку складових особистісної  рефлексії, емоційного інтелекту, творчого потенціалу особистості.

 

Автор 46  наукових праць.

 

Інше

Нагороди : Фурман В.В. нагороджена персональною стипендією Президента України (2006 р.).

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра психології особистості та соціальних практик Склад Фурман Вікторія Вікторівна