Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра загальної, вікової та педагогічної психології Склад Фурман Вікторія Вікторівна
Контактна інформація

бульвар І. Шамо, 18/2, каб. 211-А

Фурман Вікторія Вікторівна

Старший викладач кафедри загальної, вікової та педагогічної психології

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат психологічних наук

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Біографія

Освіта: У 2007 році закінчила Національний авіаційний університет за спеціальністю «психологія» (з відзнакою). Професійні права: робота за кваліфікацією психолога, викладача вищого навчального закладу.

Досвід роботи- з 2004-2004 рр. – працювала на посаді техніка з категорії для виконання науково-дослідної роботи за темою № 110-ДБ0З на кафедрі педагогіки та психології професійної освіти факультету психології та соціології Гуманітарного інституту Національного авіаційного університету; з 2007-2007 рр. – працювала на посаді провідного спеціаліста відділу моніторингу освітньої діяльності та педагогічних інновацій відділення змісту дошкільної освіти та загальної середньої освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти і науки України; з 2010-2013 рр. – провідний психолог центру психолого-педагогічної роботи Відділу гуманітарного розвитку Національного авіаційного університету; з 2010-2015 рр. – працювала на посаді психолога кафедри педагогіки та психології професійної освіти Гуманітарного інституту Національного авіаційного університету; з 2013 - 2014 рр. працювала старшим викладачем кафедри педагогіки та психології професійної освіти Гуманітарного інституту Національного авіаційного університету.

Наукова діяльність:  У 2013 році захистила дисертацію на тему "Психологічні умови розвитку особистісної рефлексії у студентів технічного університету" на здобуття наукового звання кандидата психологічних наук за спеціальністю 19.00.07 - педагогічна та вікова психологія.

Професійний і науковий інтерес

Дослідження актуальних проблем педагогічної та вікової психології; психології особистості, сучасних питань розвитку особистісної та професійної рефлексії; психології  творчості, арт-терапевтичних технік; наукових напрямів становлення особистості студентської молоді на сучасному етапі реформування освіти.

Основні праці присвячено формуванню психолого-педагогічних умов розвитку особистісної рефлексії у студентської молоді, проблемам механізму розвитку та складових особистісної  рефлексії.

Автор 18 наукових праць.

Інше

Нагороди : Фурман В.В. нагороджена персональною стипендією Президента України (2006 р.).