Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра загальної, вікової та педагогічної психології Склад Канюка Інна Олександрівна
Контактна інформація

бульвар І. Шамо, 18/2, каб. 211-А

Канюка Інна Олександрівна

Старший викладач кафедри загальної, вікової та педагогічної психології

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат психологічних наук

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Вікова та педагогічна психологія, психологія вікова, психологія загальна, психологія педагогічна, психологія

Освіта:

З 2011 по 2014 р. навчалася в аспірантурі Національного авіаційного університету. Спеціальність 19.00.07 – педагогічна та вікова психологія.

З 2005 по 2015 р. навчалася у Національному авіаційному університеті, Гуманітарного інституту на кафедрі авіаційної психології. Спеціальність «Психологія», напрям кваліфікації «Магістр» (диплом з відзнакою). Психолог, викладач вищої школи.

Досвід роботи:

З вересня 2015 р. – старший викладач кафедри загальної, вікової та педагогічної психології Інституту людини та молодший науковий співробітник НДЛ культури лідерства Київського університету імені Бориса Грінченка.

2014-2015 рр.. – викладач кафедри загальної, вікової та педагогічної психології Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка.

2010-2013 рр.. – провідний психолог центру психолого-педагогічної роботи Відділу гуманітарного розвитку Національного авіаційного університету.

Наукові праці:

Автор понад 13 наукових працях (10 – одноосібних, 3 – у співавторстві), з яких 6 статей – у наукових фахових виданнях у галузі психології, 2 статті – у виданнях іноземних держав.

Професійний і науковий інтерес

У 2014 році захистила дисертацію на тему «Психологічні чинники розвитку професійної рефлексії майбутніх фахівців авіаційної сфери» за спеціальністю

19.00.07 – педагогічна та вікова психологія. Коло наукових інтересів охоплюють питання підвищення якості освіти, інтернаціоналізація і мобільність студентської молоді, лідерство, мотивація до навчального процесу, самоменеджмент, формування професійної готовності майбутніх фахівців, професійна рефлексія, проектний менеджмент та маркетинг в освіті.

Наукова тема: «Професійна рефлексія як чинник формування професійної компетентності майбутнього фахівця»

Інше