Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра загальної, вікової та педагогічної психології Склад Подшивайлова Лідія Іванівна
Контактна інформація

бульвар І. Шамо, 18/2, каб. 211-А

Подшивайлова Лідія Іванівна

Доцент кафедри загальної, вікової та педагогічної психології

Науковий ступінь, вчене звання

доцент, кандидат психологічних наук

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Психологія вищої школи. Здійснює керівництво курсовими, дипломними і магістерськими роботами, навчально-ознайомчою практикою студентів.

Біографія

Освіта:   Закінчила педагогічний факультет Київського державного педагогічного інституту імені О.М. Горького (1985 р., спеціальність „Педагогіка і психологія", кваліфікація „Викладач-дослідник з педагогіки і психології")

Професійний і науковий інтерес

Наукові інтереси:   У 1994 р. захистила кандидатську дисертацію на тему:   «Типологія особистісно-колективістського самовизначення студентів в умовах навчального процесу»   (19.00.07 - педагогічна та вікова психологія). Має 15 публікацій. Наукові пошуки пов'язані з віковою психологією, психологією вищої школи, соціонікою, позитивною сімейною психотерапією, психофізичною саморегуляцією та ін. Відповідальна за студентську науково-дослідну роботу на кафедрі практичної психології.

Інше