Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра психології особистості та соціальних практик Практика Навчальна практика студентів (психологічна компонента)

Навчальна практика студентів (психологічна компонента)

Практика студентів є невід’ємною складовою освітнього процесу і передбачена навчальними планами спеціальностей «Математика», «Комп’ютерні науки та інформаційні технології», «Філологія (українська мова та література)»­­­­­­­­­, «Філологія (мова і література іноземна)» першого (бакалаврського) освітньо-професійного рівня.

Складовою практичної підготовки студентів до професійної діяльності вчителя є навчальна практика (психологічна компонента):

-         2 курс, 3 семестр – спеціальність «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» (тривалість 1 тиждень),

-         3 курс, 5 семестр – спеціальність «Математика» (тривалість 1 тиждень),

-         3 курс, 5 семестр – спеціальність «Філологія (українська мова та література)» (тривалість 1 тиждень),

-         2 курс, 4 семестр – спеціальність «Філологія (мова та література іноземна)» (тривалість 1 тиждень),

-         2 курс, 4 семестр – спеціальність «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» (тривалість 2 тижні).