Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра загальної, вікової та педагогічної психології Події Засідання психологічного гуртка «Формування навичок саморегуляції»

Засідання психологічного гуртка «Формування навичок саморегуляції»

28 лютого 2018 р. відбулося засідання психологічного гуртка «Формування навичок саморегуляції». У засіданні взяли участь студенти-психологи групи ПСб-1-17-4.0д. Під керівництвом старшого викладача кафедри загальної, вікової та педагогічної психології  Васильєва Олексія Олександровича  відбулося обговорення проблем психологічної адаптації студентів першокурсників до умов навчання у ВНЗ. Було визначено коло проблем, які підлягають подальшому дослідженню.