Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра загальної, вікової та педагогічної психології Події Семінар-практикум «Кінотренінг у практиках медіації»

Семінар-практикум «Кінотренінг у практиках медіації»

15.05.2017 року одним із яскравих заходів цьогорічної Наукової цукерні  став семінар-практикум «Кінотренінг у практиках медіації», який провела викладач кафедри загальної, вікової та педагогічної психології, кандидат психологічних наук Власенко Інна Анатоліївна. На ньому студенти - практичні психологи 1 курсу поринули у світ кіно та проаналізували фрагменти фільму «Заплати іншому» (2000, режисер М. Ледер). Робота була спрямована на усвідомлення мотивів, особливостей конфліктної поведінки героїв, розвиток аналітичних та комунікативних здібностей учасників тренінгу, поглиблення їх здатності до рефлексії та діалогу.

У пошуках відповідей на запитання: чи може людина врятувати іншого? наскільки великі можливості людини? чи здатні добрі справи змінити світ? - учасники змогли по-новому поглянути на життя і взаємини людей, дізнатись про особливості процесу медіації.

Practicum 1

Practicum 2