Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра загальної, вікової та педагогічної психології Події Інтерактивний захід «Я крокую у професію»

Інтерактивний захід «Я крокую у професію»

17 травня 2017 року відбувся інтерактивний захід «Я крокую у професію» для студентів І курсу спеціальності «Психологія», модератором якого виступила Сорокіна Олена Анатоліївна, доцент кафедри загальної, вікової та педагогічної психології Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка.

interaktivniy zahid

Студенти обговорили та представили свої уявлення про професію психолога до вступу в університет та після першого року навчання, очікування від майбутньої професійної діяльності, фактори, що допомагають або перешкоджають на шляху до високого професіоналізму. Активна дискусія торкнулася питань необхідності саморозвитку та важливості власного практичного досвіду."