Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра загальної, вікової та педагогічної психології Події Майстер-клас «Основи експрес-діагностики»

Майстер-клас «Основи експрес-діагностики»

В рамках Дня кафедри загальної, вікової та педагогічної психології викладач Васильєв Олексій Олександрович провів майстер-клас для студентів практичних психологогів 1-2 курсів "Основи експресдіагностики".

Були продемонстровані традиційні та нетрадиційні методики психологічних досліджень, що можуть бути проведені та оброблені за короткий час. Було пояснено психологічний зміст методик та умови їх оптимального використання. Студенти взяли безпосередню участь в дослідженнях, перевіривши на собі ефективність запропонованих методик.