Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра загальної, вікової та педагогічної психології Наукова робота Наукові гуртки

Наукові гуртки

Наукові гуртки кафедри загальної, вікової та педагогічної психології 2017-2018 н.р.

Кафедра загальної, вікової та педагогічної психології запрошує Вас приєднатися до діяльності наступних наукових гуртків: 

 

Науковий гурток "Психологічні арт-техніки" 

1. Науковий гурток "Психологічні арт-техніки"

Керівники:  Канюка І.О., Фурман В.В., Сердюк Л.С.

 

 

Нам необхідне мистецтво, щоб інтегрувати та усвідомлювати

 

наш досвід

 

Джо Салас - співзасновник плейбек-театру

 

 

 

Життя – це творчість. А арт-терапія - це шлях до розвитку, самопізнання та самовираження. Кожного дня в нашій фантазії народжуються цікаві та яскраві образи. І як часто ми даємо їм можливість реалізуватись? Чи думаємо ми про значення цього образу та його впливу на наше життя?

 

Можливо саме зараз настав час діяти та надати свободу власним мріям і фантазіям, а внаслідок проявити їх в образах особистих творчих робіт. В межах наукового гуртка «Психологічні арт-техніки» ми створюватимемо власний витвір мистецтва, сприятимемо розкриттю твого величезного потенціалу, здобуватимемо новий досвід та горизонти пізнання себе і світу.Щоб розвиватися особистісно та професійно,  необхідно розуміти себе та оточуючих.

              Плейбек-театр, кінотерапія, ігротерапія, фототерапія, інтуїтивно-раціональне малювання, метафоричні карти, проективні техніки та багато інших форм психологічних арт-технік виступають в наш час діючими інструментами для забезпечення потреби суспільства в саморозвитку. Арт-техніки звертаються до почуттів та емоцій, проникаючи глибше, ніж інформація ззовні, дозволяють побачити невимовне, використовуючи для цього фарби, пензлики, рух, голос, реквізит, тим самим віддзеркалюючи життя людей таким, яким воно є насправді і яким його сприймає кожен із нас. Усвідомлюючи своє життя через творчість, у людини з'являється можливість вносити в нього якісні зміни. 

 

 

Науковий гурток "Організаційна психологія" 

2. Науковий гурток "Організаційна психологія"

Керівник: Москальов Максим Володимирович 

 

Мета гуртка полягає у створенні умов для забезпечення  організаційної грамотності  психолога, що відображається у порозумінні ним специфіки сучасного стану організаційних теорій та практики, особливостей роботи психолога в різних за якістю організацій. Приходьте, щоб дізнатись та навчитись втілювати в життя ці навички. У Вас це вийде.

 

Науковий коворкинг «Я-психолог»

3. Науковий коворкинг «Я-психолог»

Керівник: Фурман Вікторія Вікторівна 

 

"...Там де ми зустрічаємося з життєвими явищами, які представляють два аспекти, фізичний та психічний, природно виникає питання про те, у якому відношенні перебувають ці аспекти один відносно одного" 

 

Вільґельм ВУНДТ

 

Життя – це процес постійного вибору. У кожен момент людина має вибір: відступити або просунутися до мети, рухатись у напрямку страхів чи захисних реакцій або професійний саморозвиток і розкриття  особистісного потенціалу. Вибрати розвиток замість страху раз десять в день – значить десять разів просунутися до самореалізації.

 

Таким чином, в межах нашого наукового коворкінгу «Я-психолог» ми створюватимемо власний науковий психологічний простір, який сприятиме розкриттю внутрішнього потенціалу та спонукатиме на майбутні наукові розвідки студентів.

 

Науковий гурток «Формування навичок саморегуляції»

4. Науковий гурток "Формування навичок саморегуляції"

 

Керівник: Васильєв Олексій Олександрович

 

В динамічному сучасному світі, коли різноманітні виклики виникають як гірська лавина, треба зберігати душевну рівновагу, щоб адекватно і оптимально відповідати на них. Вміння об’єктивно визначати і оцінювати свій стан є передумовою оптимальної діяльності. Вміння покращувати своє самопочуття, є запорукою психічного здоров’я і успішної професійної діяльності. 

 

Приходьте, щоб навчитись допомагати собі і тим, хто Вас оточує. Це того варте…

 

 

Міжвузівський клуб "Здоров'я студентської молоді" 

 

5Міжвузівський клуб "Здоров'я студентської молоді"

 

Керівники:  Маруненко І.М., Горяна Л.Г.

 

Вміння покращувати своє самопочуття, є запорукою фізичного, психічного здоров’я і успішної професійної діяльності в майбутньому. Участь у діяльності Міжвузівського клубу «Здоров’я студентської молоді» це можливість розширити знання, набути вміння і навички з основ формування здоров’язбережувальних компетенцій студентів в умовах навчально-професійної підготовки.

 

Мета діяльності клубу – вивчення ролі спадковості та факторів довкілля у ґенезі хвороб; об’єктивне визначення і оцінювання власного стану здоров’я, що є передумовою здоров’язбережувальної діяльності.

 

 

 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter