Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра загальної, вікової та педагогічної психології Наукова робота Наукові гуртки кафедри загальної, вікової та педагогічної психології 2015-2016 н.р.

В Інституті людини на кафедрах діють наукові гуртки.

Кафедра загальної, вікової та педагогічної психології пропонує завітатти до 2 наукових гуртків:

1. Формування навичок саморегуляції

В сучасному мінливому світі дуже важливо зберігати душевну рівновагу, щоб мати можливість приймати і реалізовувати адекватні оптимальні рішення. Головними нашими ворогами в ситуаціях невизначеності при нестачі часу є паніка чи ступор, які дезорганізують нашу діяльність. Тому першочерговою задачею кожного є формування уміння самостійно регулювати свої психічні стани: оптимізувати самопочуття, набувати позитивного настрою і просвітленої свідомості. «Тільки рівна поверхня озера здатна відобразити світло зірок». Приходьте, щоб навчитись це робити самостійно. Ви це зможете.

2. Організаційна психологія

Мета гуртка полягає у створенні умов для забезпечення організаційної грамотності психолога, що відображається у порозумінні ним специфіки сучасного стану організаційних теорій та практики, особливостей роботи психолога в різних за якістю організацій.
Приходьте, щоб дізнатись та навчитись втілювати в життя ці навички. У Вас це вийде.