Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра загальної, вікової та педагогічної психології Про кафедру Матеріали засідань кафедри

Матеріали засідань кафедри

Засідання кафедри 24.10.2018

Порядок денний:

 

1)  Моніторинг індивідуальних наукових тем професорсько-викладацького складу кафедри загальної, вікової та педагогічної психології.

2) Обговорення підготовки та проведення профорієнтаційних заходів співробітниками кафедри.

3) Стан готовності магістерських дослідженнь студентів.

4) Затвердження програм психологічної практики на 2019-2019 н.р.

Засідання кафедри 24.09.2018

Витяг з протоколу9

засідання кафедри загальної, вікової та педагогічної психології

Інституту людини Київського університет імені Бориса Грінченка

від 24 вересня 2018 року

 

Присутні: Сергєєнкова О.П. – завідувач кафедри загальної, вікової та педагогічної психології, доктор психологічних наук, професор; Кутішенко В.П. – доцент кафедри загальної, вікової та педагогічної психології, кандидат психологічних наук, доцент; Сорокіна О.А. – доцент кафедри загальної, вікової та педагогічної психології, кандидат психологічних наук, доцент; Цюман Т.П. – доцент кафедри загальної, вікової та педагогічної психології, кандидат педагогічних наук, доцент; Подшивайлова Л.І. – доцент кафедри загальної, вікової та педагогічної психології, кандидат психологічних наук, доцент; Коханова О.П. – доцент кафедри загальної, вікової та педагогічної психології, кандидат психологічних наук; Столярчук О.А. – доцент кафедри загальної, вікової та педагогічної психології, кандидат психологічних наук, доцент; Шевцова О.М. – доцент кафедри загальної, вікової та педагогічної психології, кандидат психологічних наук; Рева О.М. – доцент кафедри загальної, вікової та педагогічної психології, кандидат психологічних наук; Фурман В.В. – старший викладач кафедри загальної, вікової та педагогічної психології, кандидат психологічних наук; Ткачишина О.Р. – старший викладач кафедри загальної, вікової та педагогічної психології, кандидат психологічних наук; Васильєв О.О. – старший викладач кафедри загальної, вікової та педагогічної психології; Канюка І. О. – старший викладач кафедри загальної, вікової та педагогічної психології, кандидат психологічних наук; Вінник Н.Д. – старший викладач кафедри загальної, вікової та педагогічної психології, кандидат психологічних наук; Власенко І.А. – старший викладач кафедри загальної, вікової та педагогічної психології, кандидат психологічних наук; Михайловська О.С. – лаборант кафедри загальної, вікової та педагогічної психології.

 

Порядок денний:

1. Затвердження наукових керівників аспірантів першого року навчання кафедри загальної, вікової та педагогічної психології зі спеціальності 19.00.07 – педагогічна та вікова психологія.

Слухали: завідувача кафедри загальної, вікової та педагогічної психології, доктора психологічних наук, професора Сергєєнкову О.П. з інформацією про вступ до аспірантури на спеціальність 19.00.07 – педагогічна та вікова психологія Пристай Ольги Володимирівни, а також про призначення її науковим керівником доктора психологічних наук, професора Міляєву Валерію Робертівну.

Ухвалили: призначити доктора психологічних наук, професора

Міляєву В. Р. науковим керівником аспіранта першого року навчання кафедри загальної, вікової та педагогічної психології Пристай О. В.

 

Слухали: доцент кафедри загальної, вікової та педагогічної психології, кандидата психологічних наук, доцента Столярчук О.А. з інформацією про вступ до аспірантури на спеціальність 19.00.07 – педагогічна та вікова психологія Жильцова Андрія Олексійовича, а також про призначення його науковим керівником доктора психологічних наук, професора Сергєєнкову Оксану Павлівну.

Ухвалили: призначити доктора психологічних наук, професора Сергєєнкову О.П. науковим керівником аспіранта першого року навчання кафедри загальної, вікової та педагогічної психології Жильцова А. О.

 

 

Завідувач кафедри:                                      О.П. Сергєєнкова, професор,

                                                                       доктор психологічних наук

 

 

Секретар:                                               Н.Д.Вінник, старший виклачач,

                                                                        кандидат психологічних наук

 

 

 

Засідання кафедри 23.05.2018

Протокол №6

засідання кафедри загальної, вікової та педагогічної психології

Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка

від 23.05.2018 року

 

 

Порядок денний:

 

1. Звіт про роботу 2017-2018 н.р. докторантів та аспірантів кафедри загальної, вікової та педагогічної психології.

2. Моніторинг наукової теми професорсько-викладацького складу кафедри загальної, вікової та педагогічної психології

3. Затвердження відгуку на автореферат дисертації Ковальової Оксани Анатоліївни «Психологічні особливості розвитку соціально-комунікативної компетентності вчителів» на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук за спеціальністю 19.00.07 – педагогічна та вікова психологія.

4. Звіт про стажування на кафедрі загальної, вікової та педагогічної психології доцента кафедри психології Переяслав-Хмельницького ДПУ ім. Г. Сковороди Грейліх Ольги Олексіївни.

5. Про порядок голосування та обрання лічильної комісії.

6. Про рекомендацію кандидатур співробітників кафедри загальної, вікової та педагогічної психології для обрання на посаду.

7. Різне.

 

Засідання кафедри 30.08.2018

Порядок денний: 

1. Обговорення Нової освітньої стратегії Університету.

2. Методичне забезпечення гурткової роботи кафедри загальної, вікової та педагогічної психології на 2018-2019 навчальний рік.

3. Реалізація профорієнтаційних заходів 2018-2019 н. р.

4. Затвердження навантаження професорсько-викладацького складу кафедри загальної, вікової та педагогічної психології на 2018-2019 навчальний рік.

5. Затвердження робочих програм на перше півріччя 2018-2019 н.р.

6. Затвердження екзаменаційної документації на перший семестр 2017-2018 навчального року.

 

zasidannya kafedry 1

 

zasidannya kafedry 3

 

zasidannya kafedry 4

 

zasidannya kafedry 2

 

Засідання кафедри 20.04.2018

Протокол №5

засідання кафедри загальної, вікової та педагогічної психології

Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка

від 20.04.2018 року

 

 

Порядок денний: 

 

1. Звіт про стажування кандидата психологічних наук, доцента кафедри загальної, вікової та педагогічної психології Житомирського державного університету імені Івана Франка Бутузової Л.П.

2. Обговорення відгуку на автореферат дисертації Дзюбинської Марії Ярославівни «Вікова динаміка розвитку внутрішньої картини здоров’я дітей, хворих на епілепсію» на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук за спеціальністю 19.00.07 – педагогічна та вікова психологія.

3. Про надання рекомендації на видачу дипломів з відзнакою.

4. Стан реалізації заходів Наукової цукерні викладачами кафедри.

5. Обговорення професорсько-викладацьким складом кафедри загальної, вікової та педагогічної психології програми ДЕК.

6. Різне.

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра загальної, вікової та педагогічної психології Про кафедру Матеріали засідань кафедри