Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти Склад Міщенко Марина Сергіївна
Контактна інформація

бульвар І.Шамо, 18/2, каб. 318-А

Міщенко Марина Сергіївна

Викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти

Науковий ступінь, вчене звання

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Освіта :

01.09.2017 – 28.12.2018 – Київський університет ім. Бориса Грінченка, спеціальність : спеціальна освіта (логопедія) (з відзнакою), кваліфікація – магістр спеціальної освіти;

01.09.2013 – 30.06.2017 – Київський університет ім. Бориса Грінченка, спеціальність : корекційна освіта (логопедія) (з відзнакою), кваліфікація – бакалавр корекційної освіти.

Досвід роботи:

09.2018 – до теперішнього часу – кафедра спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини, Київського університету ім. Бориса Грінченка (лаборант).

09.2018 – 03.2019 – Медичний центр «Універсальна клініка «Оберіг», Інсультний центр, Київ (лікар-логопед).

10.2017 – 01.2018 – Центр АВА-терапії, Київ (логопед).

2016 – 2017 н.р. (26 год) – дитячий логопедичний центр «Логотренажер» Інституту людини, Київського університету ім. Бориса Грінченка (логопед).

2015 – 2016 н.р. (18 годин) - дитячий логопедичний центр «Логотренажер» Інституту людини, Київського університету ім. Бориса Грінченка (логопед).

Протягом навчання в університеті активно займалась науковою діяльністю:

06.2019 – участь у реалізації наукової теми кафедри: розроблення і проведення майстер-класу "Формування складоритмічної структури мовлення: інноваційні підходи" у рамках ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Інноваційні підходи в освіті дітей із особливими освітніми потребами», м.Бердянськ (у співавторстві з викладачами кафедри Бабич Н.М., Тичина К.О.);

04.2019 – участь у ІІ Міжнародній студентської науково-практичної конференції «Спеціальна педагогіка: професійний дебют», м.Мінськ, Білорусь.

Професійний і науковий інтерес

Публікації:

Таран О.П., Міщенко М.С. «Мотивація до подолання мовленнєвих порушень як провідний чинник корекції мовлення у дітей старшого дошкільного віку із загальним недорозвитком мовлення», Вісник Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Корекційна педагогіка і психологія / за ред. С.П. Миронової, Н.С. Гаврилової. – Вип. 9 / Кам'янець-Подільський: ПП Медобори-2006, 2018. – 288с.

Таран О.П., Мищенко М.С. «Перспективы изучения речевой мотивации у детей старшего дошкольного возраста с общим недоразвитием речи»: Научное электронное издание, Материалы ІІ Международной студенческой научно-практической конференции, Специальная педагогика: профессиональный дебют, г.Минск.

Підвищення кваліфікації:

07.2019 – пройдено навчання та отримано сертифікат «Кінезіологічне тейпування» на базі Школи масажу та естетики тіла «Партнер Плюс».

02.2019 – пройдено навчання та отримано сертифікат «Робота з афазією у пацієнтів після інсульту» на базі медичного центру «Універсальна клініка «Оберіг», Інсультний центр, Київ.

11.2018 – пройдено навчання та отримано сертифікат «Подолання дисфагії у пацієнтів після інсульту» на базі медичного центру «Універсальна клініка «Оберіг», Інсультний центр, Київ.

Інше