Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Склад Заєркова Наталія Віталіївна
Контактна інформація

бульвар І. Шамо, 18/2, каб. 317-А

Заєркова Наталія Віталіївна

Старший викладач кафедри спеціальної психології корекційної та інклюзивної освіти

Науковий ступінь, вчене звання

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

«Психологія: Тренінг комунікативності», «Університетські студії: Я - студент», «Медико-соціальні основи здоров’я: Інклюзивна освіта», «Основи інклюзивної освіти», «Логопедія (ринолалія)», «Спеціальна методика навчання української мови дітей молодшого шкільного віку з тяжкими порушеннями мови».

Біографія

2011 р. – закінчила Луганський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Дефектологія» та здобула кваліфікацію логопеда, спеціального психолога дошкільних та шкільних закладів.

2012 р. – закінчила Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти і отримала освіту магістра за спеціальністю «Управління навчальним закладом» та здобула кваліфікацію керівник навчального закладу.

2015 р. пройшла навчання в рамках Міжнародної інтегрованої програми підготовки тренерів Франція_Польща) TOT-EUROPEAN-2015.

2018 р. – закінчила аспірантуру Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

З 2014 р. – консультант, тренер Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» з питань інклюзивного навчання.

Професійний і науковий інтерес

Є розробником очних та дистанційних навчальних курсів для педагогів м. Києва Інституту післядипломної педагогічної освіти Університету Грінченка «Актуальні питання інклюзивної освіти», «Розробка індивідуальної програми розвитку для дітей з особливими освітніми потребами». Методичних посібників «Інклюзія від А до Я», «Розробка індивідуальної програми розвитку для дітей з особливими освітніми потребами».

Інше