Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти Склад Софій Наталія Зіновіївна
Контактна інформація

бульвар І. Шамо, 18/2, каб. 317-А

Софій Наталія Зіновіївна

Доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат педагогічних наук

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

«Основи інклюзивної освіти»

Біографія

Освіта: закінчила Київський педагогічний інститут імені М. Горького (Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова) за спеціальністю «вчитель біології та іноземної (англійської) мови».

У 2004 році завершила курс «Освітня політика» у педагогічному коледжі Колумбійського університету.

Досвід роботи:

1994-1999 р.р. координатор програми «Крок за кроком» Міжнародного фонду «Відродження».

1999-2017р.р.  очолює Всеукраїнський фонд «Крок за кроком».

2014-2017р.р.  завідувач науково-методичного центру інклюзивної освіти Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Вересень 2017р. доцент кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка.

Професійний і науковий інтерес

У червні 2017 року захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.03 «Організаційно-педагогічні умови інтегрованого супроводу учнів з особливими освітніми потребами в інклюзивному навчальному закладі».

Досліджує проблему підготовки фахівців дошкільної і початкової освіти до роботи в умовах інклюзивної освіти.

Автор понад 20 публікацій, серед них - 4 посібники рекомендовані МОН України.

Член робочої групи з розроблення нового Державного стандарту початкової освіти та координатор Всеукраїнського експерименту з питань його впровадження.

Наукова тема: «Підготовка педагогів початкової школи до інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами».

Інше