Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти Склад Бабич Наталія Миколаївна
Контактна інформація

бульвар І. Шамо, 18/2, каб. 317-А

Бабич Наталія Миколаївна

Старший викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат педагогічних наук

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Дисципліни, які викладає:

«Логопедагогіка», «Логопедія (дислалія)», «Спеціальна педагогіка», «Логопедія (порушення голосу)», «Логопедичний практикум. Модуль 2. Нетрадиційні методи корекційно-компенсаторної роботи з розвитку і корекції мовлення», «Логопедія (порушення темпо-ритмічної сторони мовлення)», «Заїкання», «Інноваційні техніки логопедичного масажу», «Сучасні логопедичні технології», «Логопедичний практикум. Модуль 3. Авторські методики корекційно-реабілітаційної роботи з розвитку і корекції мовлення»

Освіта:

1989-1993 Київське міське педагогічне училище №3

Спеціальність: викладання в початкових класах

Кваліфікація: вчитель початкових класів, вихователь групи продовженого дня

1995-2000 Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова (з відзнакою)

Спеціальність: "Дефектологія (логопедія)"

Кваліфікація: логопед, вчитель початкових класів для дітей з тяжкими розладами мовлення

2000-2001 магістратура Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова (з відзнакою)

Спеціальність: "Дефектологія (логопедія)"

Кваліфікація: логопед; викладач логопедії і спеціальної психології

2012-2016  – аспірантура Інституту спеціальної педагогіки НАПН України

З вересня 2016 року викладач кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка

Професійний і науковий інтерес

Наукова діяльність:

В 2016 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.03 «Формування комунікативних навичок у дітей старшого дошкільного віку з порушеннями зору та інтелекту».

Досліджує проблему  навчання, виховання і розвитку дітей з комплексними порушеннями розвитку .

Приймає участь у міжнародному  проекті «Мамина школа» (виїзна школа батьківської майстерності для сімей, які виховують дітей з важкими порушеннями зору).

Пройшла курс практичної  психології в Словаччині за програмою   UNISF (1994 р.)

Пройшла стажування в Словаччині (м. Братислава) у науковому товаристві Міхала Болудянського (2015 рік).

Член Європейської асоціації педагогів та психологів «Science».

Член Асоціації тифлопедагогів України.

Член Асоціації корекційних педагогів.

Наукова тема: «Використання міофункціональної терапії в логопедичній практиці»

Автор понад 20 наукових праць з проблем навчання, виховання і розвитку дітей дошкільного віку з особливими освітніми потребами.

Інше