Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Склад Супрун Ганна Володимирівна
Контактна інформація

бульвар І. Шамо, 18/2, каб. 317-А

Супрун Ганна Володимирівна

Викладач кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат психологічних наук

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Дисципліни, які викладає: «Психолого-педагогічна діагностика дітей з порушеннями мовлення», «Фахова психологія», «Клінічна психологія», «Спеціальна психологія», «Психолого-педагогічні основи корекційно-розвивальної роботи з аутичними дітьми», «Корекційно-реабілітаційна робота з різними групами дітей», «Психолого-педагогічна допомога аутичним дітям», «Дитяча практична психологія», «Організація психологічної служби в Україні», «Спецсемінар «Фахова психологія»

Біографія

Освіта:  вища: НПУ імені Драгоманова, викладач української мови та літератури (магістр);

Київський університет імені Бориса Грінченка,практичний психолог (спеціаліст);

Аспірантура Інституту спеціальної педагогіки НАПН України

Досвід роботи:

Практичний психолог спеціального дошкільного навчального закладу № 569 (діти з порушенням розумового розвитку), 11 років;

Науковий співробітник Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи,

Член Центральної психолого-медико-педагогічної консультації (2 роки).

З вересня 2016 року викладач кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка

28.06.2017р. захистила дисертаційну роботу на тему «Особливості соціально-психологічної адаптації дітей з аутизмом у дошкільному віці» зі спеціальності 19.00.08 – спеціальна психологія для здобуття ступеня кандидата психологічних наук.

Професійний і науковий інтерес

Наукова діяльність: статті, розділи до посібників, проведення практичних та навчальних семінарів для психологів, корекційних педагогів, логопедів та курсів підвищення кваліфікації.

Наукова тема: "Соціально-психологічна адаптація дітей з аутизмом"

Інше