Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Склад Омелянович Віталій Юрійович
Контактна інформація

бульвар І. Шамо, 18/2, каб. 317-А

Омелянович Віталій Юрійович

Доцент кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти (сумісництво)

Науковий ступінь, вчене звання

Доктор медичних наук, доцент. Професор кафедри загальної, дитячої, судової психіатрії і наркології НМАПО імені П.Л. Шупика

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

"Основи клінічної психології і психопатології: Психопатологія", "Психопатологія", "Основи психопрофілактики", "Пропедевтика психічних хвороб", "Судова медицина і психіатрія"

Біографія

Освіта:  1994 р. закінчив Донецький державний медичний інститут ім. М. Горького за спеціальністю «Лікувальна справа».

1996 р. закінчив інтернатуру у Донецькому державному медичному університеті ім. М. Горького за спеціальністю «Психіатрія».

2008 р. закінчив спеціалізацію у Харківській медичній академії післядипломної освіти за спеціальністю «Медична психологія».

Професійний і науковий інтерес

Наукова діяльність:

2003 року захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.01.16 «психіатрія» - «Посттравматичні стресові розлади у оперативних співробітників органів внутрішніх справ (рання діагностика та психопрофілактика)».

2013 року захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук за спеціальністю 19.00.04 «медична психологія» - «Порушення психологічної адаптації до служби в органах внутрішніх справ (гендерні особливості, механізми формування, система психокорекції та психопрофілактики)».

Досліджує медико-психологічні особливості феноменологічних складових початкових, в тому числі «доклінічних», проявів розладів психіки у працівників силових структур та перспективи їх експертно-прогностичного оцінювання.

Автор понад 70 наукових та науково-методичних праць, у тому числі 3 монографії та 2 навчальних посібники, виданих під грифом «Рекомендовано МОН України».

Інше