Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Склад Найда Юлія Михайлівна
Контактна інформація

бульвар І. Шамо, 18/2, каб. 317-А

Найда Юлія Михайлівна

Старший викладач кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти

Науковий ступінь, вчене звання

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

"Тренінг формування цінностей інклюзивної освіти", "Тренінг формування емоційної культури", «Основи інклюзивної освіти», «Інклюзивна освіта» «Порівняльна спеціальна педагогіка», "Актуальні проблеми організації інклюзивної освіти", "Основи інклюзивної педагогіки"

Освіта:

1994 р. – закінчила Київський державний педагогічний університет імені М.Драгоманова за спеціальністю «вчитель-логопед шкільних та дошкільних навальних закладів, вчитель початкових класів шкіл для дітей з тяжкими порушеннями мови».

1999 -2004 рр. – пройшла навчання за напрямом «Інклюзивна освіта»  у межах програми розвитку професійної спільноти «Міжнародна асоціація «Крок за кроком».

З 1999 року по теперішній час веде наставницьку роботу із закладами освіти, які запроваджують інклюзивну практику.

Професійний і науковий інтерес

Автор понад 20 статей з питань запровадження та розвитку інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах: методологічні засади інклюзивного навчання, планування та диференційоване викладання, організація командної взаємодії, робота з батьками.

Є розробником навчальних курсів та методичних посібників для викладачів системи післядипломної освіти «Основи інклюзивного навчання», «Диференційоване викладання в інклюзивному класі», «Асистент вчителя в інклюзивному класі», рекомендованих Міністерством освіти і науки України.

Інше