Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Склад Мельніченко Тетяна Василівна
Контактна інформація

бульвар І. Шамо, 18/2, каб. 317-А

Мельніченко Тетяна Василівна

Старший викладач кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти

Науковий ступінь, вчене звання

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Університетські студії: Я – студент; Університетські студії: Вступ до спеціальності; Медико-соціальні основи здоров’я: Модуль 2. Основи дефектології; Медико-соціальні основи здоров’я: Модуль 3. Дефектологія; Логопедія (ринолалія); Спеціальна методика навчання української мови дітей молодшого шкільного віку з тяжкими порушеннями мовлення; Спецметодика початкового навчання мови.

Досвід роботи:

2005 - 2009 рр. – секретар Інституту корекційної педагогіки та психології НПУ імені М.П.Драгоманова.

2009 - 2012 рр. – методист в/к навчально-методичного центру соціально-психологічних тренінгів Інституту психології та соціальної педагогіки Київського університету імені Бориса Грінченка.

З 2010 р. – викладач циклової комісії викладачів психолого-педагогічних дисциплін Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка.

З 2012 р. – завідуюча навчально-методичним центром соціально-психологічних тренінгів Інституту психології та соціальної педагогіки Київського університету імені Бориса Грінченка.

З вересня 2013 р. – викладач кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка.

З вересня 2016 р. – старший викладач кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка.

Професійний і науковий інтерес

Наукова діяльність:

Досліджує проблему навчання, виховання і розвитку дітей з порушеннями мовлення.

Наукова тема: «Формування фонологічного компоненту мовлення в учнів 5-6 класів з тяжкими мовленнєвими розладами».

Автор понад 14 статей з теми дисертаційного дослідження.

Інше