Попович Світлана

Місце роботи: школа І-ІІІ ступенів №108

місто Київ, Голосіївський район, вул.Уральська 2/10
Посада: вчитель початкових класів

Досвід:  Враження від роботи позитивні. Мені подобається працювати з дітьми, адже з ними дійсно цікаво. Вчитель повинен нести дітям добро та не залишати жодну дитину без уваги. Той, хто обрав для себе такий шлях, повинен гордо нести це звання. Також кожен вчитель має саморозвиватися і самовдосконалюватися, лише тоді він буде цікавий дітям і легко знаходитиме з ними спільну мову. Адже діти, як ніхто інший, відчувають людей. Діяльність педагога можна охарактеризувати словами великого німецького педагога А. Дістерверга, який вважав, що існує «навчання, що виховує» і «виховання, що навчає». Не можна стверджувати, що кожен, хто працює в школі, керується цим твердженням. Але я переконана, що, лише навчаючи та виховуючи, можна досягти того, щоб діти стали особистостями.