Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти Події "Логоритмічна ігротека" в рамках відкриття соціального проекту "З Києвом і для Києва"

Соціальний проект Київського університету імені Бориса Грінченка «З Києвом і для Києва» відкрито!
   28 вересня студенти спеціальності «Спеціальна освіта» спільно з викладачем кафедри М.О. Максимчук проводили «Логоритмічну ігротеку» для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Рухливі вправи та ігри були підготовлені в рамках вивчення дисципліни «Логопедична ритміка з методикою викладання» під керівництвом викладача кафедри К.О. Тичини
   Також в рамках заходу була проведена профорієнтаційна робота серед населення.

igroteka 2019 1   igroteka 2019 2