Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Події Презентація методик формування складоритмічної складової мовлення

Презентація методик формування складоритмічної складової мовлення

06 березня 2019 року відбулось засідання наукового гуртка «Студія досліджень складоритму», в рамках якого студентами 3 курсу було презентовано свої розробки з таких методик формування складоритмічної складової мовлення: «Евритмія» (Луценко Ю., наук.кер.: Бабич Н.М.), «Балансир» (Ковальчук О., наук.кер.: Бабич Н.М.), «Drum play» (спільна розробка студентів 3 курсу, наук.кер.: Тичина К.О.). В ході проведення виникла жива дискусія, студенти, які представляли на загал свої ідеї, змогли не тільки апробувати методики на своїх одногрупниках, а й отримати зворотній зв’язок та дружню пораду для вдосконалення своєї роботи.

prezentatsiya 06 03 19 5

Наступним етапом буде впровадження вищезазначених методик на базах практики.

prezentatsiya 06 03 19 6   prezentatsiya 06 03 19 8

Щиро вдячні нашим натхненним дослідникам! Ваші ідеї та нестандартний підхід захоплюють та вражають! Вперед до нових звершень!