Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Події Виїзне засідання наукових гуртків

Виїзне засідання наукових гуртків

12 травня 2018 року відбулось виїзне засідання наукових гуртків «Студія досліджень складоритму» (керівник Бабич Н.М.) та «Логодидактична майстерня» (керівник Тичина К.О.). Учасники гуртків спільно з керівниками відвідали Фестиваль педагогічних ідей, в межах якого відбулись майстер-класи для корекційних педагогів.

vyyizne zasidannya 12 05 1

vyyizne zasidannya 12 05 4

Тренерами майстер-класів були практики з різних регіонів України. Студенти та викладачі прийняли активну участь та апробували на собі різні методики та технології впливу на дітей з порушеннями психофізичного розвитку. Члени гуртків збагатились не тільки новим практичним досвідом, а й ідеями для майбутніх наукових досліджень.

vyyizne zasidannya 12 05 5

vyyizne zasidannya 12 05 9