Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Події Інформаційно-просвітницька акція «Київ у блакитному»

Інформаційно-просвітницька акція «Київ у блакитному»

02 квітня 2018 року студенти ІІ курсу спеціальності «Спеціальна освіта (логопедія)» (Луценко Юлія, Ковальчук Ольга, Меленівська Альона, Гердова Владислава, Мельник Антоніна) разом із професором кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти, Скрипник Тетяною Вікторівною, активно і творчо долучились до яскравої інформаційно-просвітницької акції, організованої ГО «Мы вместе» у київському парку ім. Шевченка «Київ у блакитному». Значну увагу дорослих учасників заходу привернув до себе власноруч виготовлений студентами хлопчик, який начебто промовляв до всіх: «Я можу любити», «Я хочу дружити». А для дітей радісним сюрпризом були ігри з різнокольоровим парашутом, які провели студенти-грінченківці.

zahid 3 1

zahid 3 2