Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Події Профорієнтаційний захід (28.02.2018р.)

Профорієнтаційний захід (28.02.2018р.)

28 лютого 2018 року відбувся профорієнтаційний захід для студентів  випускних курсів спеціальностей "Початкова освіта" та "Дошкільна освіта" Університетського коледжу. Ганна Володимирівна Супрун, старший викладач кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти розповіла не тільки про особливості та специфіку роботи вчителя-логопеда, а також презентувала унікальність підготовки за спеціальністю 016 «Спеціальна освіта. Логопедія» та новими спеціалізаціями:  «Інклюзивна освіта» та «Психолого-педагогічна допомога дітям з аутизмом». Студенти мали змогу поставити запитання щодо умов вступу. Особливий інтерес та обговорення викликала тема організації різних видів практик для всіх курсів підготовки від І до IV.

prof zahid 28 02

prof zahid 28 02 1