Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Наукова робота Робочі навчальні програми І семестр II ЕТАП XIII Всеукраїнської студентської олімпіади (з міжнародною участю) зі спеціальності "Корекційна освіта"

23-24 березня 2017 року на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка відбувся  ІІ ЕТАП ХІІІ Всеукраїнської студентської олімпіади (з міжнародною участю) зі спеціальності 13.00.03 "Корекційна освіта(за нозологіями).

Активну участь прийняли та здобули почесні грамоти: Царенко Юлія, студентка IV курсу напряму підготовки «Корекційна освіта (логопедія)».
Тема наукової роботи: «Педагогічна технологія «Лялька як персона» у формуванні емоційного інтелекту дітей дошкільного віку в інклюзивному середовищі" (науковий керівник: О.В. Мартинчуккандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини)

12 04 hramota tsarenko

Поджара Альона, студентка IV курсу напряму підготовки «Корекційна освіта (логопедія)».
Тема наукової роботи:  «Активізація мовленнєво-рухового аналізатора як фактор формування і удосконалення усного мовлення у дітей з порушеннями мовленнєвої функції»
(науковий керівник : К. В. Луцькокандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини)

12 04 podzhara

Беляк Станіслав, студент VІ курсу спеціальності «Корекційна освіта (логопедія)». Тема наукової роботи:

«Сучасні підходи до подолання мовленнєвих порушень у дорослих, які перенесли інсульт в Україні та США: компаративний аналіз та проблеми дисфагії»

(науковий керівник:  О.В. Мартинчуккандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини; науковий консультант: В. В. Тищенкокандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини)

12 04 belyaev

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!