Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи Склад Трібє Антон Юрійович
Контактна інформація

бульвар І. Шамо, 18/2, каб. 318-А

Трібє Антон Юрійович

Викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи

Науковий ступінь, вчене звання

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

• Соціальна педагогіка: теорія і практика: Основи соціально правового захисту.
  • Творча майстерня соціального педагога: Практикум «Ігротехніки у соціально-педагогічній діяльності».
  • Економіко-правові основи соціальної роботи: Основи соціально-правового захисту.
  • Технології соціально-педагогічної діяльності: Технології організації та проведення соціально-просвітницького тренінгу.
  • Технології соціальної роботи: Технології соціального проектування.
  • Технології соціально-педагогічної діяльності: Технології соціально-педагогічного проектування

Біографія

У 2015 році закінчив Університетський коледж Київського університету імені Бориса Грінченка; отримав кваліфікацію молодшого спеціаліста за Спеціальністю: Соціальна педагогіка, фахівець з соціально правового захисту.

У 2017 році закінчив Київський університет імені Бориса Грінченка; отримав кваліфікацію бакалавр за Спеціальністю: Соціальний педагог, практичний психолог у навчальних закладах.

У 2018 році закінчив Київський університет імені Бориса Грінченка; отримав кваліфікацію магістр за Спеціальністю: Соціальний педагог, викладач закладу вищої освіти.

2014–2019 рр. працював інструктором з фізичного виховання Дошкільного навчального закладу № 441 м. Києва; член групи з програмного забезпечення ДОК «Джерело» (2014 р.); член команди Всеукраїнської благодійної організації «Klitschko Foundation» (2014 р.).

2015–2016 рр. працював координатором навчально-виховних заходів «Навчально–координаційного центру «Аккорд»; відповідальний за організацію заходів «Alla stars promotion» (2015 р.); лектор, волонтер, член команди Фонду допомоги безпритульним тваринам «Happy Paw» (2016 р.); член команди програмної групи дитячого відпочинку «Zефір» (2017 р.); адміністратор та відповідальний за навчальну діяльність дитячого центру розвитку «Tilli Willy» (2019 р.); заступник координатора групи з програмного забезпечення Літнього наметового табору «Зелена стежка» (2019 р.).

З 2019 року працює викладачем кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка.

Професійний і науковий інтерес

Сфера наукових інтересів – формування безпечної поведінки у старшокласників під час терористичних атак

Посилання на профіль на Вікі-університету

Посилання на профіль в Google академії