Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи Склад Лехолетова Марина Миколаївна
Контактна інформація

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
бульвар І.Шамо 18/2, каб. 318-А

Лехолетова Марина Миколаївна

Викладач кафедри

Науковий ступінь, вчене звання

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Куратор академічної групи СПб-1-18-4.0д

 

Секретар кафедри

 

Дисципліни, що викладає:

1.Тренерська студія. Змістовий модуль «Тренінг комунікативності»; Змістовий модуль «Тренінг особистісного зростання»; Змістовий модуль «Попередження професійного вигорання соціальних педагогів».

2.Тренерські студії. Змістовий модуль «Тренінг особистісного розвитку та попередження професійного вигорання».

3.Соціальна робота з різними категоріями отримувачів послуг. Змістовий модуль «Соціальна робота з ВІЛ-інфікованими та особами, які практикують ризиковану поведінку»;

4.Соціально-педагогічна діяльність з різними категоріями дітей та молоді. Змістовий модуль «Соціальний супровід ВІЛ-інфікованих дітей та їхніх сімей».

5.Сучасні теорії та практики неформальної освіти. Змістовий модуль «Професійне самовдосконалення соціального педагога та попередження професійного вигорання».

 

Біографія

У 2010 році закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка і отримала диплом з ОКР «бакалавр» за напрямом підготовки «Педагогічна освіта» (кваліфікація бакалавра педагогічної освіти, соціального педагога (2009р.)) та ОКР «магістр» за спеціальністю «Соціальна педагогіка» (кваліфікація викладача соціальної педагогіки (2010 р.)).

 

Професійний і науковий інтерес

Сфера наукових інтересів – проблема підвищення якості життя, професійного становлення майбутніх фахівців соціальної сфери в умовах закладів вищої освіти.

 

Посилання на профіль на Вікі-університету

http://wiki.kubg.edu.ua/%D0%9B%D0%B5%D1%85%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B0_%D0%9C%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B0_%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%97%D0%B2%D0%BD%D0%B0

 

Посилання на профіль в Google академії

https://scholar.google.com.ua/citations?hl=uk&btnA=1&user=LC_08nkAAAAJ

Інше

Нагороди: Подяка ректора Київського університету імені Бориса Грінченка за сумлінну працю, популяризацію здорового способу життя серед студентів та з нагоди Дня працівників освіти (2010 р.); Грамота ректора Київського університету імені Бориса Грінченка за активну наукову діяльність і з нагоди Фестивалю науки (2014 р.).

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи Склад Лехолетова Марина Миколаївна