Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи Склад Лехолетова Марина Миколаївна
Контактна інформація

бульвар І.Шамо 18/2, каб. 318-А

Лехолетова Марина Миколаївна

Старший викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат педагогічних наук

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

• Технології соціальної адвокації.
  • Тренерські студії: Тренінг особистісного розвитку та попередження професійного вигорання.
  • Тренерська студія: Попередження професійного вигорання соціальних педагогів.
  • Соціальна робота з різними категоріями отримувачів послуг: Соціальна робота з ВІЛ-інфікованими та особами, які практикують ризиковану поведінку.
  • Соціально-педагогічна діяльність з різними категоріями дітей та молоді: Соціальний супровід ВІЛ-інфікованих дітей та їхніх сімей.
  • Громадське здоровя.
  • Соціально-педагогічна діяльність в інклюзивному освітньому середовищі.
  • Менеджмент соціального та інклюзивного середовища.

Біографія

У 2010 році закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка і отримала диплом за ОКР «бакалавр» за напрямом підготовки «Педагогічна освіта» (кваліфікація бакалавра педагогічної освіти, соціального педагога (2009 р.)) та ОКР «магістр» за спеціальністю «Соціальна педагогіка» (кваліфікація викладача соціальної педагогіки (2010 р.)).

Навчалась в аспірантурі на кафедрі соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка. Шифр і назва наукової спеціальності: 13.00.05 – Соціальна педагогіка (2010-2014 рр.).

З вересня 2003 року працює у Київському університеті імені Бориса Грінченка (2003-2008 рр. – лаборант кафедри анатомії та вікової фізіології, 2008-2010 рр. – завідувач кабінетом кафедри анатомії, вікової фізіології і гігієни Інституту психології та соціальної педагогіки, 2010-2011 рр. – завідувач кабінетом та викладач за суміщенням кафедри анатомії і фізіології людини Інституту психології та соціальної педагогіки, 2011-2018 рр. – викладач кафедри анатомії і фізіології людини Інституту людини; 2018-2019 рр. – викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини; з вересня 2019 року і до нині – старший викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини).

Професійний і науковий інтерес

У 2018 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.05 – соціальна педагогіка на тему «Формування здоров’язбережувальної компетентності майбутніх соціальних педагогів у процесі професійної підготовки» у спеціалізованій Вченій раді Київського університету імені Бориса Грінченка.

Сфера наукових інтересів – проблема здоров’язбереження у становленні особистості в умовах суспільних трансформацій.

Посилання на сторінку Інституційного репозиторію

Посилання на профіль на Вікі-університету

Посилання на профіль в Google академії

Посилання на електронне портфоліо

Інше

Нагороди: Подяка ректора Київського університету імені Бориса Грінченка за сумлінну працю, популяризацію здорового способу життя серед студентів та з нагоди Дня працівників освіти (2010 р.); Грамота ректора Київського університету імені Бориса Грінченка за активну наукову діяльність і з нагоди Фестивалю науки (2014 р.); Грамота директора Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка за активну участь у науковій роботі кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, підготовку студента до участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Соціальна робота» (Соціальна допомога) (2019 р.)