Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи Склад Лехолетова Марина Миколаївна
Контактна інформація

бульвар І.Шамо 18/2, каб. 318-А

Лехолетова Марина Миколаївна

Викладач кафедри

Науковий ступінь, вчене звання

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Куратор академічної групи СПб-1-18-4.0д

Секретар кафедри

Дисципліни, що викладає:

1.Тренерська студія. Змістовий модуль «Тренінг комунікативності»; Змістовий модуль «Тренінг особистісного зростання»; Змістовий модуль «Попередження професійного вигорання соціальних педагогів».

2.Тренерські студії. Змістовий модуль «Тренінг особистісного розвитку та попередження професійного вигорання».

3.Соціальна робота з різними категоріями отримувачів послуг. Змістовий модуль «Соціальна робота з ВІЛ-інфікованими та особами, які практикують ризиковану поведінку»;

4.Соціально-педагогічна діяльність з різними категоріями дітей та молоді. Змістовий модуль «Соціальний супровід ВІЛ-інфікованих дітей та їхніх сімей».

5.Сучасні теорії та практики неформальної освіти. Змістовий модуль «Професійне самовдосконалення соціального педагога та попередження професійного вигорання».

Біографія

У 2010 році закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка і отримала диплом з ОКР «бакалавр» за напрямом підготовки «Педагогічна освіта» (кваліфікація бакалавра педагогічної освіти, соціального педагога (2009р.)) та ОКР «магістр» за спеціальністю «Соціальна педагогіка» (кваліфікація викладача соціальної педагогіки (2010 р.)).

Професійний і науковий інтерес

Сфера наукових інтересів – проблема підвищення якості життя, професійного становлення майбутніх фахівців соціальної сфери в умовах закладів вищої освіти.

Посилання на профіль на Вікі-університету

Посилання на профіль в Google академії

Інше

Нагороди: Подяка ректора Київського університету імені Бориса Грінченка за сумлінну працю, популяризацію здорового способу життя серед студентів та з нагоди Дня працівників освіти (2010 р.); Грамота ректора Київського університету імені Бориса Грінченка за активну наукову діяльність і з нагоди Фестивалю науки (2014 р.).