Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи Склад Лехолетова Марина Миколаївна
Контактна інформація

бульвар І.Шамо 18/2, каб. 318-А

Лехолетова Марина Миколаївна

Викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи

Науковий ступінь, вчене звання

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

1. Тренерська студія: Тренінг комунікативності; Тренінг особистісного зростання; Попередження професійного вигорання соціальних педагогів.

2. Тренерські студії: Тренінг особистісного розвитку та попередження професійного вигорання.

3. Соціальна робота з різними категоріями отримувачів послуг: Соціальна робота з ВІЛ-інфікованими та особами, які практикують ризиковану поведінку.

4. Соціально-педагогічна діяльність з різними категоріями дітей та молоді: Соціальний супровід ВІЛ-інфікованих дітей та їхніх сімей.

5. Сучасні теорії та практики неформальної освіти: Професійне самовдосконалення соціального педагога та попередження професійного вигорання.

Біографія

У 2010 році закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка і отримала диплом за ОКР «бакалавр» за напрямом підготовки «Педагогічна освіта» (кваліфікація бакалавра педагогічної освіти, соціального педагога (2009 р.)) та ОКР «магістр» за спеціальністю «Соціальна педагогіка» (кваліфікація викладача соціальної педагогіки (2010 р.)).

Навчалась в аспірантурі на кафедрі соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка. Шифр і назва наукової спеціальності: 13.00.05 – Соціальна педагогіка (2010-2014 рр.).

З вересня 2003 року працює у Київському університеті імені Бориса Грінченка (2003-2008 рр. – лаборант кафедри анатомії та вікової фізіології, 2008-2010 рр. – завідувач кабінетом кафедри анатомії, вікової фізіології і гігієни Інституту психології та соціальної педагогіки, 2010-2011 рр. – завідувач кабінетом та викладач за суміщенням кафедри анатомії і фізіології людини Інституту психології та соціальної педагогіки, 2011-2018 рр. – викладач кафедри анатомії і фізіології людини Інституту людини; з 2018 року і до нині - викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини).

Професійний і науковий інтерес

Сфера наукових інтересів – проблема здоров’язбереження у становленні особистості в умовах суспільних трансформацій.

Посилання на профіль на Вікі-університету

Посилання на профіль в Google академії

Інше

Нагороди: Подяка ректора Київського університету імені Бориса Грінченка за сумлінну працю, популяризацію здорового способу життя серед студентів та з нагоди Дня працівників освіти (2010 р.); Грамота ректора Київського університету імені Бориса Грінченка за активну наукову діяльність і з нагоди Фестивалю науки (2014 р.).