Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи Склад Суліцький Вадим Володимирович
Контактна інформація

бульвар І. Шамо, 18/2, каб. 318-А

Суліцький Вадим Володимирович

Доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат психологічних наук, доцент

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

• Соціальна геронтологія.
  • Соціальна робота з різними категоріями отримувачів послуг: Соціальна геронтологія.
  • Соціально-педагогічна робота з різними категоріями дітей та молоді: Соціально-педагогічна робота з дітьми, які перебувають у конфлікті з законом.
  • Соціальна робота з різними категоріями отримувачів послуг: Соціальна робота з особами, які перебувають у конфлікті з законом.
  • Блок «Практикум із соціальної роботи»: Тренінг «Детекція брехні».
  • Соціальна конфліктологія.
  • Моделювання та прогнозування соціальних конфліктів.

Біографія

У 1987 році закінчив Сімферопольське вище військово-політичне будівельне училище. Спеціальність – військово-політична. Кваліфікація – учитель історії та суспільствознавства.

У 1996 році закінчив Київський інститут внутрішніх справ. Спеціальність – психологія. Кваліфікація – психолог-практик.

Служив у Збройних Силах (1987-1992 рр.)

Працював психологом Микитинської виправної колонії м. Горлівки Донецької області (1992–1995 рр.); викладачем у Київському інституті внутрішніх справ (1995–2001 рр.); викладачем у Інституті проблем боротьби зі злочинністю Національної академії внутрішніх справ (2001–2005 рр.); провідним психологом Микитинської виправної колонії № 87 Управління  Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області (2005-2014 рр.); викладачем у Горлівському регіональному інституті Університету «Україна» (2005–2014 рр.).

З 2014 по 2017  рр. пенсіонер МВС України.

З 2017 року працює у Київському університеті імені Бориса Грінченка (2017-2018 рр. – старший викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини; з 2018 року і до нині – доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини).

Професійний і науковий інтерес

У 2002 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук за спеціальністю 19.00.06 – юридична психологія на тему «Психологічні особливості засуджених-суїцидентів» у спеціалізованій Вченій раді К. 26.007.01 в Національній академії внутрішніх справ України.

У 2005 році отримав звання доцента кафедри юридичної психології.

Здійснює керівництво студентським науковим гуртком: «Дослідницька платформа «Соціально-педагогічна профілактика девіантної поведінки» http://il.kubg.edu.ua/naukova-robota-4/naukovi-hurtky.html

Сфера наукових інтересів – психологічне забезпечення кримінальної виконавчої служби України; суїцидологія (психолгічна аутопсія).

Посилання на сторінку Інституційного репозиторію

Посилання на профіль в Google академії

Посилання на електронне портфоліо

Інше

Нагороди: відомчі і державні нагороди та подяки від Кабінету Міністрів України (2007 року), голови Київської міської державної адміністрації та голови Горлівського міської державної адміністрації (2011 року); нагороджений Почесним знаком Санкт-Петербурзького психологічного товариства та факультету психології СпбДУ (2006 року).

Переможець:

Всеукраїнського конкурсу психотренінгових технологій (м. Київ, 2006 р.).

Міжнародного конкурсу психотренінгових проектів у галузі «Клінічна психологія» (м. Санкт-Петербург, 2007 р.).

Лауреат конкурсу «Срібна Психея – 2012» у галузі клінічної та пенітенціарної психології (м. Донецьк, 2012 р.).