Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи Склад Дуля Аліна Володимирівна
Контактна інформація

бульвар І. Шамо, 18/2, каб. 318-А

Дуля Аліна Володимирівна

Асистент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи

Науковий ступінь, вчене звання

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

1. Університетські студії: Вступ до спеціальності.

2. Тренерські студії: Тренінг комунікативності та креативності.

3. Соціальна робота з різними категоріями отримувачів послуг: Соціальна робота з біженцями, мігрантами та внутрішньо переміщеними особами; Соціальна робота з військовослужбовцями та їх сім’ями.

4. Соціальна політика в Україні: Соціальна сімейна та молодіжна політика.

Біографія

У 2015 році закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка Інститут людини з відзнакою, отримала кваліфікацію «Бакалавра соціальної роботи, соціального працівника»; спеціалізація: спеціальна психологія.

У 2017 році закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка Інститут людини з відзнакою, отримала кваліфікацію «Магістр соціальної роботи,  Викладач вищого навчального закладу».

З вересня 2013 року працює у Київському університеті імені Бориса Грінченка (2013-2017 рр. – лаборант кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини; з 2017 року і до нині – асистент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини).

Професійний і науковий інтерес

З 2017 року навчається в аспірантурі на кафедрі соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка (денна форма навчання). Шифр і назва наукової спеціальності: 231 – Соціальна робота. Наукова тема: «Соціальна підтримка неурядовими організаціями сімей учасників антитерористичної операції».

Посилання на профіль на Вікі-університету

Посилання на профіль в Google академії

Інше