Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи Склад Сапіга Світлана Володимирівна
Контактна інформація

бульвар І. Шамо, 18/2, каб. 318-А

Сапіга Світлана Володимирівна

Старший викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат педагогічних наук

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

1. Технології соціально-педагогічної діяльності: Анімаційна діяльність соціального педагога.

2. Соціальна політика в Україні: Спеціалізовані служби в соціальній сфері.

3. Соціально-педагогічна діяльність з різними категоріями дітей, молоді та сімей: Міжвідомчий підхід у соціально-педагогічній діяльності з дітьми та сім’ями груп ризику.

Біографія

У 1996 році закінчила Київський педагогічний коледж №1 при Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка за спеціальністю «Соціальна педагогіка».

У 1998 році закінчила Київський міжрегіональний інститут удосконалення вчителів імені Бориса Грінченка  за спеціальністю «Соціальний педагог».

У 2011  році закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка за спеціальністю «Соціальна педагогіка» та здобула кваліфікацію викладач соціальної педагогіки.

Навчалась в аспірантурі на кафедрі соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка. Шифр і назва наукової спеціальності: 13.00.05 – Соціальна педагогіка (2013-2017 рр.).

Працювала педагогом-організатором в СЗШ № 226 (1995-1998 рр.); головним редактором журналу «Велика гра» Спілки дитячих та юнацьких організацій (1998 р.); відповідальним секретарем Виконкому Ради Спілки дитячих та юнацьких організацій (1998-1999 рр.); начальником відділу соціальних ініціатив молоді Київської міської державної адміністрації (1999-2000 рр.); начальником відділу соціальної опіки та допомоги молоді Київської міської державної адміністрації (2000-2002 рр.); начальником відділу соціальної роботи з дітьми та молоддю з функціональними обмеженнями Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (2002-2005 рр.); головним спеціалістом відділу соціального інспектування та соціальної роботи з сім’ями Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (2005-2006 рр.); начальником відділу організаційного, аналітичного та методичного забезпечення соціальної роботи Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (2006-2007 рр.); начальником відділу соціального інспектування та соціальної роботи з сім’ями Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (2007-2009 рр.); начальником відділу соціальних технологій Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (2009-2013 рр.); національним секретарем Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Національна Організація Скаутів України» (2013-2014 рр.).

З 2014 року працює у Київському університеті імені Бориса Грінченка (2014-2018 рр. – за сумісництвом викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини; з 2018 року і до нині – старший викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини).

Професійний і науковий інтерес

У 2018 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.05 – соціальна педагогіка на тему «Розвиток особистісного потенціалу підлітків у скаутських громадських об’єднаннях» у спеціалізованій Вченій раді Київського університету імені Бориса Грінченка.

Сфера наукових інтересів – розвиток особистісного потенціалу підлітків у скаутських громадських об’єднаннях.

Посилання на профіль в Google академії

Інше