Контактна інформація

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
бульвар І. Шамо, 18/2, каб. 318-А

Журавель Тетяна Василівна

Доцент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат педагогічних наук

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

"Соціальне проектування", "Соціально-педагогічна профілактика правопорушень", "Соціально-педагогічна робота з різними групами клієнтів", "Соціально-педагогічна робота з попередження насильства щодо дітей", "Соціальна робота з наркозалежними", "Соціальна робота в пенітенціарній системі", "Мотиваційне консультування у соціальній роботі" , "Тренінг комунікативності та креативності"

Біографія

Освіта:

2002 р. - закінчила з червоним дипломом Педагогічний коледж № 1 при Київському національному університеті імені Т. Г. Шевченка, бакалавр соціальної педагогіки;

2004 р. - закінчила з червоним дипломом Міжрегіональну академію управління персоналом, магістр психології;

2011 р. - закінчила аспірантуру Інституту проблем виховання Національної Академії педагогічних наук України, у січні 2012 року захистила кандидатську дисертацію на тему  "Соціально-педагогічна профілактика ВІЛ серед вихованців пенітенціарних установ для неповнолітніх" за спеціальністю 13.00.05 «соціальна педагогіка».

Додаткова освіта:

2007 р.  - стажування за напрямком «Громадське здоров'я та профілактика ВІЛ/СНІД» (США, штат Огайо).

2010-2011 рр. - навчання у циклі міжнародних семінарів “Попередження агресії та правопорушень у підлітковому середовищі” (Німеччина, Словенія, Угорщина, Болгарія).

2012 р. – стажування за програмою «Робота громадських організацій з підлітками та молоддю, які опинились у складних життєвих обставинах» (м. Вашингтон, США).

Досвід роботи:

2007 - даний час - асистент, викладач, старший викладач, доцент  кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка;

Професійний і науковий інтерес


Автор понад 70 публікацій, присвячених проблемам профілактики ВІЛ/СНІД та ризикованої поведінки, попередження жорстокого поводження з дітьми та насильства у сім'ї, роботі з підлітками, які опинилися у конфлікті із законом.

Наукова тема: "Соціальна та соціально-педагогічна робота з підлітками, які опинилися у конфлікті із законом".

Інше

Нагороди:  має грамоту за вагомий особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики у Шевченківському районі м. Києва (2008); відзнаку Дитячого Фонду Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ) „За видатний внесок та особисту відданість справі захисту прав дитини в Україні" (2006); є володаркою Гранту Президента України для обдарованої молоді (тема проекту: "Попередження насильства у сім'ї: створення регіональних тренерських студій", 2004); степендіатом Київського міського голови для обдарованої молоді „За особистий творчий внесок у розвиток міста" (2002); має відзнаку „За прагнення до милосердя" (Християнський дитячий фонд, 2000).

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter