Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи Склад Лях Тетяна Леонідівна
Контактна інформація

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
бульвар І. Шамо, 18/2, каб. 318-А

Лях Тетяна Леонідівна

Доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат педагогічних наук, доцент

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

1. Сучасні парадигми соціальної педагогіки: Сучасні теорії соціального благополуччя

2. Сучасні стратегії надання соціальних послуг: Сучасні теорії соціального благополуччя; Методика організації та проведення адвокаційних кампаній

3. Організаційна діяльність соціального педагога: Методика організації та проведення адвокаційних кампаній

4. Управлінська діяльність соціального педагога:Моніторинг і оцінка соціальних проектів і програм

5. Управління соціальною роботою в Україні: Моніторинг і оцінка соціальних програм і проектів

6. Менеджмент соціальної роботи:Методика організації волонтерської діяльності

7. Технології соціально-педагогічної діяльності: Технології організації волонтерської діяльності

Біографія

 

У 1995 році закінчила Київський педагогічний коледж при Національному університеті імені Тараса Шевченка з відзнакою - спеціальність: соціальний педагог, організатор діяльності у сімейно-побутовій сфері.

 

У 1997 році закінчила Національний університет імені Тараса Шевченка з відзнакою - спеціальність: соціальний педагог, викладач соціальної педагогіки.

 

Навчалась в аспірантурі на кафедрі соціальної педагогіки Національного університету імені Тараса Шевченка. Шифр і назва наукової спеціальності: 13.00.05 – Соціальна педагогіка (1997-2000 рр.).

 

Працювала викладачем соціальної педагогіки та спеціальних дисциплін Педагогічного коледжу при Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (1997-2002 рр.); старшим викладачем кафедри соціальної роботи та практичної психології факультету соціального управління Академії праці і соціальних відносин Федерації профспілок України (2002-2008 рр.).

 

З 2008 року працює у Київському університеті імені Бориса Грінченка (2008-2009 рр. – старший викладач кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти Інституту психології та соціальної педагогіки, 2009-2011 рр. – доцент кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти Інституту психології та соціальної педагогіки, 2011-2015 рр. – доцент  кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини, з 2015 року і до нині заступник директора з наукової роботи Інституту людини).

Професійний і науковий інтерес

У 2009 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.05 – соціальна педагогіка на тему «Соціально-педагогічна діяльність студентських волонтерських груп» у спеціалізованій Вченій раді Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

 

У 2010 році отримала учене звання доцента кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти.

 

Член експертної ради з педагогічної освіти при Акредитаційній комісії України з ліцензування та акредитації вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації.

 

Член спеціалізованої вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка – К 26.133.01, Київський університет імені Бориса Грінченка.

 

Автор понад 100 наукових публікацій (посилання на сторінку Інституційного репозиторію).

 

Рамкові міжнародні науково-дослідні проекти:

 

Учасник проекту Європейської комісії "Міжнародна науково-дослідницька мережа з вивчення та розробки нових технологій і методів для інноваційної педагогіки в галузі ІК" (Сьома рамкова програма (FP7) Європейської Комісії в рамках програми дії Марії Кюрі IRSES (International Research Staff Exchange) - PIRSES-GA-2013-612536 (1/01/2017 – 31/12/2017)

 

Сфера наукових інтересів – соціальна педагогіка, соціальна робота; волонтерська діяльність.

 

Посилання на профіль на Вікі-університету

Посилання на профіль в Google академії

Інше

Лідер року - 2017 (перше місце у загально-університетському рейтингу).

 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи Склад Лях Тетяна Леонідівна