Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи Склад Безпалько Ольга Володимирівна
Контактна інформація

(044) 553 97 87
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
бульвар І. Шамо, 18/2, каб. 119-А

Безпалько Ольга Володимирівна

Директор Інституту людини, професор кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи

Науковий ступінь, вчене звання

Доктор педагогічних наук, професор

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Дисципліни, які викладає:  « Соціальна педагогіка», «Актуальні проблеми соціально-педагогічної діяльності».

Біографія

 • У 1987 році закінчила КДПІ імені О.М. Горького за спеціальністю «викладач-дослідник з педагогіки і психології».
 • Досліджує питання соціально-педагогічної роботи з дітьми та учнівською молоддю в різних соціальних інституціях територіальної громади.
 • Здійснює наукове керівництво соціально-педагогічними дослідженнями магістрантів і аспірантів.
 • Автор понад 80 наукових праць з проблем соціального виховання та соціальної педагогіки, у тому числі співавтор 12 підручників та навчально- методичних посібників, автор навчальних посібників «Соціальна педагогіка в схемах і таблицях», «Соціальна робота в громаді», які рекомендовані Міністерством освіти і науки України.
 • Працювала членом робочих груп Державної соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді, консультантом, тренером та експертом у соціальних проектах міжнародних неурядових організацій (ПРООН ЮНЕЙДС, ЮНІСЕФ, Український фонд „Благополуччя дітей”, Представництво благодійної організації „Кожній дитині” в Україні, Представництво благодійної організації „Надія і житло для дітей” в Україні), які реалізовувалися за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
 • Нагороджена знаком „Відмінник освіти”, знаком „За активну громадську діяльність” Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, грамотою Міністерства освіти і науки України. 
 • Досвід роботи:

  1987-1995 рр. викладач кафедри соціальної педагогіки Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

  1995-1997 рр. аспірант кафедри соціальної педагогіки НПУ імені М.П. Драгоманова.

  1997-вересень 2007 р. старший викладач, доцент кафедри соціальної педагогіки НПУ імені М.П. Драгоманова.

  2007-2008 рр. завідувач кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка

  2008 р.  директор Інституту психології та соціальної педагогіки Київського університету імені Бориса Грінченка

        з 2013 р. директор Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка (перейменування Інституту рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 серпня 2013 року)

Професійний і науковий інтерес

Наукова діяльність:

1997 р. захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.01 «Формування готовності студентів педвузу до проектування організаційних форм виховної діяльності».

2007 р. захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.05 «Теорія і практика соціально-педагогічної роботи з дітьми та учнівською молоддю в територіальній громаді».

Наукова тема:   «Формування ключових особистісно-професйних компетентностей та профільних компетенцій майбутнього соціального педагога у вищій школі"

Досліджує питання соціально-педагогічної роботи з дітьми та учнівською молоддю в різних соціальних інституціях територіальної громади. Здійснює наукове керівництво соціально-педагогічними дослідженнями магістрантів і аспірантів.

Автор понад 100 наукових праць з проблем соціального виховання та соціальної педагогіки, у тому числі співавтор 12 підручників та навчально-методичних посібників, автор навчальних посібників «Соціальна педагогіка в схемах і таблицях», «Соціальна робота в громаді», «Соціальна педагогіка: схеми, таблиці, коментарі», які рекомендовані Міністерством освіти і науки України.   Працювала членом робочих груп Державної соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді, консультантом, тренером та експертом у соціальних проектах міжнародних неурядових організацій (ПРООН ЮНЕЙДС, ЮНІСЕФ, Український фонд „Благополуччя дітей", Представництво благодійної організації „Кожній дитині" в Україні, Представництво благодійної організації „Надія і житло для дітей" в Україні), які реалізовувалися за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту.

Інше

Нагороди:  Безпалько О.В. нагороджена знаком „Відмінник освіти" (2002 р.), знаком „За активну громадську діяльність" Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту (2006 р.), Подякою міського голови м. Києва (2008 р.).

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи Склад Безпалько Ольга Володимирівна