Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи Склад Веретенко Тетяна Григорівна
Контактна інформація

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
бульвар І. Шамо, 18/2, каб. 318-А

Веретенко Тетяна Григорівна

Завідувач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат педагогічних наук, професор

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

1. Основи соціально-педагогічного дослідження

2. Науково-дослідницька діяльність соціального педагога: Методологія соціально-педагогічного дослідження

3. Розвиток наукової галузі: Методологія досліджень у соціальній роботі

4. Науково-дослідна інфраструктура в галузі: Джерелознавча база наукових дослідження

5. Актуальні питання соціальної роботи

6. Науковий семінар «Соціальна робота з дітьми та молоддю»

Біографія

У 1972 році закінчила Чернівецький державний університет за спеціальністю «Фізик, викладач фізики».

 

Навчалась в аспірантурі у лабораторії морального виховання Українського науково-дослідного інституту педагогіки. Шифр і назва наукової спеціальності: 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки (1984-1987 рр.).

 

Працювала учителем фізики та математики Долішньошепітської восьмирічної школи, Глибокської вечірньої школи, Самбірської середньої школи (1973-1984  рр.); учителем фізики СШ № 42 ЦГВ (1987-1990 рр.); викладачем, старшим викладачем, доцентом, професором кафедри педагогіки Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна (1990-2008  рр.);

 

З вересня 2008 року працює завідувачем кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти Інституту психології та соціальної педагогіки (на даний час кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи Інститут людини) Київського університету імені Бориса Грінченка.

 

Професійний і науковий інтерес

У 1988 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.01 «Формування відповідального відношення підлітків до суспільно-корисної праці».

 

Досліджує питання організації навчально-пізнавальної діяльності студентів майбутніх педагогів та соціальних педагогів в умовах університетської освіти. Здійснює наукове керівництво соціально-педагогічними та педагогічними дослідженнями магістрантів, аспірантів та здобувачів наукового ступеня.

 

Автор понад 70 наукових праць з проблем соціальної педагогіки, навчання та виховання, у тому числі співавтор 8 підручників та навчально-методичних посібників: «Відповідальне батьківство», «Соціальна педагогіка» (2006р.),  «Соціальна педагогіка» (2013р.) , «Вступ до спеціальності: соціальна педагогіка», «Соціальна педагогіка: мала енциклопедія» (2008р.), «Енциклопедія  для фахівців соціальної сфери» (2012р.), «Загальна педагогіка», «Педагогічний тренінг»,   які рекомендовані Міністерством освіти і науки України.

 

Працювала тренером у соціальних проектах Українського фонду "Благополуччя дітей", які реалізовувалися за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту.

 

 

З 2012 року і по теперішній час є членом Європейської Асоціації з Безпеки (проблеми освіти і безпеки).

 

Була членом галузевої конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Корекційна та соціальна педагогіка» (2011-2016 рр.)

 

Сфера наукових інтересів – теоретичні та методичні основи організації навчально-пізнавальної діяльності майбутніх соціальних педагогів в процесі їх професійної підготовки.

 

Посилання на профіль на Вікі-університету

Посилання на профіль в Google академії

Інше

Нагороди: Грамота Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу київської міської ради (КМДА) за сумлінну працю, досягнення високої майстерності у професійній діяльності та з нагоди Дня працівників освіти (2018 р.)

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи Склад Веретенко Тетяна Григорівна