Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи Склад Веретенко Тетяна Григорівна
Контактна інформація

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
бульвар І. Шамо, 18/2, каб. 318-А

Веретенко Тетяна Григорівна

Професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат педагогічних наук, професор

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

  • Основи соціально-педагогічного дослідження.
  • Розвиток наукової галузі: Методологія досліджень у соціальній роботі.
  • Науково-дослідна інфраструктура в галузі: Джерелознавча база дослідження
  • Актуальні питання соціальної роботи
  • Науковий семінар «Соціальна робота з дітьми та молоддю»
  • Методики досліджень у соціальній роботі: Методи та організація соціальних досліджень
  • Дослідження актуальних соціальних проблем з практикумом

Біографія

У 1972 році закінчила Чернівецький державний університет за спеціальністю «Фізик, викладач фізики».

 

Навчалась в аспірантурі у лабораторії морального виховання Українського науково-дослідного інституту педагогіки. Шифр і назва наукової спеціальності: 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки (1984-1987 рр.).

 

Працювала учителем фізики та математики Долішньошепітської восьмирічної школи, Глибокської вечірньої школи, Самбірської середньої школи (1973-1984  рр.); учителем фізики СШ № 42 ЦГВ (1987-1990 рр.); викладачем, старшим викладачем, доцентом, професором кафедри педагогіки Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна (1990-2008  рр.);

 

Із 2008 року працює у Київському університеті імені Бориса Грінченка (2008-2019 рр. – завідувач кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти Інституту психології та соціальної педагогіки (на даний час кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи, з вересня 2019 року – професор кафедри соціальної педагогіки а соціальної роботи Інституту людини).

Професійний і науковий інтерес

У 1988 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.01 «Формування відповідального відношення підлітків до суспільно-корисної праці».

 

Досліджує питання організації навчально-пізнавальної діяльності студентів майбутніх педагогів та соціальних педагогів в умовах університетської освіти. Здійснює наукове керівництво соціально-педагогічними та педагогічними дослідженнями магістрантів, аспірантів та здобувачів наукового ступеня.

 

Автор понад 70 наукових праць з проблем соціальної педагогіки, навчання та виховання, у тому числі співавтор 8 підручників та навчально-методичних посібників: «Відповідальне батьківство», «Соціальна педагогіка» (2006р.),  «Соціальна педагогіка» (2013р.) , «Вступ до спеціальності: соціальна педагогіка», «Соціальна педагогіка: мала енциклопедія» (2008р.), «Енциклопедія  для фахівців соціальної сфери» (2012р.), «Загальна педагогіка», «Педагогічний тренінг»,   які рекомендовані Міністерством освіти і науки України.

 

Працювала тренером у соціальних проектах Українського фонду "Благополуччя дітей", які реалізовувалися за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту.

 

З 2012 року і по теперішній час є членом Європейської Асоціації з Безпеки (проблеми освіти і безпеки).

 

Була членом галузевої конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Корекційна та соціальна педагогіка» (2011-2016 рр.)

 

Автор понад 100 наукових публікацій і методичних розробок (посилання на сторінку Інституційного репозиторію). 

 

Сфера наукових інтересів – теоретичні та методичні основи організації навчально-пізнавальної діяльності майбутніх соціальних педагогів в процесі їх професійної підготовки.

 

Входить до складу керівників наукової студії: «Соціальний експериментаріум» http://il.kubg.edu.ua/naukova-robota-4/naukovi-hurtky.html

 

Посилання на профіль на Вікі-університету

Посилання на профіль в Google академії

Посилання на електронне портфоліо 

Інше

Нагороди: Грамота Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу київської міської ради (КМДА) за сумлінну працю, досягнення високої майстерності у професійній діяльності та з нагоди Дня працівників освіти (2018 р.)

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи Склад Веретенко Тетяна Григорівна