Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи Події Проєкт "Відчуй мову" - заняття №5

Проєкт "Відчуй мову" - заняття №5

9 травня, о 14.00 відбулося вже п'яте онлайн-заняття з вивчення жестової мови проєктів "Відчуй мову" та "Гучні Жести" одним з організаторів яких є викладач Інституту людини кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

09 05 2020 1

Вивчали нові жести і активно розвивали своє образне мислення! Під час заняття були висвітлені такі теми: «Транспорт» , «Природа» та «Міста України», заняття відвідали як студенти Інституту людини так і студенти Київського коледжу імені Бориса Грінченка.

09 05 2020 2

09 05 2020 3