Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи Події Участь студентів у соціальному проєкті «Не дамо СНІДу шанс!»

Участь студентів у соціальному проєкті «Не дамо СНІДу шанс!»

24 листопада 2019 року, у Колонній залі КМДА, студенти ІІ та ІV курсів освітньої пограми «Соціальна педагогіка» долучились до соціального проєкту «Не дамо СНІДу шанс!» до міжнародного дня боротьби зі СНІДом.

sots proekt 24 11 19 3

Захід було організовано Департаментом молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) спільно з громадською організацією «Об‘єднання творчих ініціатив» з метою популяризації у молоді здорового способу життя та утвердження культури здоров’я.

sots proekt 24 11 19 2   sots proekt 24 11 19 1