Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи Події Профорієнтаційний захід кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи

Профорієнтаційний захід кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи

06 жовтня 2018 року в рамках відкриття соціального проекту «З Києвом і для Києва», викладачі кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини Дуля А.В., Лехолетова М.М. разом зі студентами групи СРб-1-15-4.0д презентували спеціальності «Соціальна робота» та «Соціальна робота (Соціальна педагогіка)».

Зокрема, з батькам, які мають дітей старшого шкільного віку, була проведена бесіда «Особливості навчання за спеціальностями «Соціальна робота» та «Соціальна робота (Соціальна педагогіка)» в Інституті людини  Київського університету імені Бориса Грінченка».

PZ 06 10 18 1

PZ 06 10 18 2

Здійснено розповсюдження серед жителів Русанівки м. Києва рекламно-інформаційних матеріалів про напрями підготовки кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи  Інституту людини  Київського університету імені Бориса Грінченка.

PZ 06 10 18 3

PZ 06 10 18 4