Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи Події Майстер-клас "Читаємо та творимо дизайнерські сукні"

Майстер-клас "Читаємо та творимо дизайнерські сукні"

Студенти першого курсу спеціальності "Соціальна педагогіка" Інституту людини  Київського університету імені Бориса Грінченка взяли участь у соціальному проекті "З Києвом і для Києва" - подарували бібліотеці імені В. Маяковського книгу Аннемарі Ван Герінген "Коко та маленька чорна сукня" та провели майстер-клас для дівчаток і мам "Читаємо та творимо дизайнерські сукні" : разом читали, обговорювали секрети успіху відомих жінок, слухали музику, творили та спілкувались.

s proekt 6

Дякую моїм ведучим - Боборіко Маші, Бойко Дарині, Ткаченко Ірині, Солошенко Олі, Пархоменко Тоні, креативним гостям, гостинним співробітникам бібліотеки. Було супер!

s proekt 1

s proekt 2