Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи Події Тренінгове заняття «Життєві цінності та побудова позитивної життєвої перспективи»

22 вересня 2017 року студенти 2 курсу, спеціальності «Соціальна педагогіка», групи СПб-2-15-4.0д разом з викладачем кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Спіріною Т. П. для учнів 8 класу середньої  загальноосвітної школи № 226 провели профорієнтаційне тренінгове заняття на тему  «Життєві цінності та побудова позитивної життєвої перспективи».

treninh 2

treninh 1

Учні вчилися та виконували практичні завдання для того, щоб розкрити свій особистісний потенціал, сформувати позитивне ставлення до себе, навчитися приймати важливі рішення у житті та будувати перспективні плани. Заняття проходило у формі цікавих ігор, вправ та розмов на важливі теми.