Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи Події Рекламно-інформаційний захід "Бережи здоров'я змолоду!"

Рекламно-інформаційний захід "Бережи здоров'я змолоду!"

Студенти І курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» на чолі з викладачем кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Фірсовою І. М. взяли активну участь у рекламно-інформаційному заході, проведеному  Клінікою, дружньою до молоді на базі Дитячої міської клінічної лікарні № 9. Під час заходу студенти поспілкувалися з провідними фахівцями Клініки, в цікавій формі були ознайомлені з актуальною інформацією щодо збереження жіночого репродуктивного здоров’я та отримали рекламно-інформаційні матеріали.

Reklamna kampania 1

Reklamna kampania 2