Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи Події Круглий стіл «Здоровим бути модно?»

Круглий стіл «Здоровим бути модно?»

15.05.17 року відбувся круглий стіл "Здоровим бути модно?". В заході взяло участь більше 20 студентів спеціальності «Соціальна педагогіка», ІІ курс денної форми навчання. В ході заходу було здійснено обговорення важливих питань, пов’язаних зі збереженням та примноженням здоров’я сучасної молоді. Захід пройшов у теплій дружні атмосфері. Студенти мали змогу задати питання, які їх цікавлять та отримати вичерпні відповіді на них а також взяти участь в колективному обговоренні певних питань.

firsova 1

firsova 3