Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи Наукова робота Виставка-презентація наукових публікацій членів кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи у межах наукової теми кафедри «Компетентнісна особистісно-професійна підготовка фахівців соціальної сфери до професійної діяльності»

28.09.15 Веретенко Т.Г., завідувач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, та Тимошенко Н.Є., старший викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, провели виставку-презентацію наукових публікацій членів кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи у межах наукової теми кафедри «Компетентнісна особистісно-професійна підготовка фахівців соціальної сфери до професійної діяльності».