Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи Наукова робота Наукові гуртки кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи 2016-2017 н.р.

В Інституті людини на кафедрах діють наукові гуртки.

Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи презентує діяльність 3 наукових гуртків:

1. Інформаційна безпека та комп’ютерна грамотність

Студентський гурток «Інформаційна безпека та комп’ютерна грамотність» пропонує своїм учасникам цікаву та корисну інформацію щодо можливостей використання ресурсів корпоративних електронних поштових скриньок в навчальній та професійній діяльності, етикету ділового електронного листування, рекомендацій зі створення та оформлення текстових документів, мультимедійних презентацій, інтелектуальних карт та графічного оформлення складних текстових документів. Також студенти матимуть змогу відпрацювати навички безпечного пошуку інформації в Інтернет-мережі, формування інформаційної культури та комп’ютерної грамотності.

2. Школа волонтерів

Науковий гурток «Школа волонтерів» дає можливості своїм учасникам та учасницям – майбутнім фахівцям – набути тих знань та навичок, які допоможуть їм бути конкурентно спроможними на ринку праці. Студенти зможуть волонтерувати на базі партнерських організацій Інституту людини (Всеукраїнського громадського центру «Волонтер» та Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді), набудуть тренерських навичок та зможуть організовувати і проводити тренінги з різними категоріями дітей та молоді, навчаться писати проекти, будуть залучатися до реалізації соціальних заходів різного рівня тощо.

3. Реклама в діяльності соціального педагога

«Реклама в діяльності соціального педагога» - це науково-практичне об’єднання студентів, яке ставить за мету розширити знання та вдосконалити практичні навички в галузі розробки соціальної реклами та рекламно-інформаційної діяльності. Участь у роботі гуртка «Реклама в діяльності соціального педагога» надасть студентам унікальну можливість отримати актуальні знання та розширити досвід зі створення рекламних продуктів на соціально значущі теми, організації рекламно-інфомаційних кампаній некомерційного характеру. Участь в роботі уртка – унікальний шанс отримати корисні знання та розвинути практичні навички, потрібні для успішного здійснення професійної діяльності в майбутньому.

4.Професійне самовдосконалення фахівця соціальної сфери

Науковий гурток «Професійне самовдосконалення фахівця соціальної сфери»  дає  можливості своїм учасникам та учасницям – майбутнім фахівцям – набути тих знань та навичок, які допоможуть їм бути конкурентно спроможними на ринку праці. Студенти розширять уявлення про професійне самовдосконалення й планування траєкторії професійного розвитку як інструментів підвищення професійної майстерності у зв'язку із постійним зростанням вимог до рівня кваліфікації соціального педагога/соціального працівника та необхідністю освоєння сучасних методів вирішення професійних завдань.