Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра практичної психології Склад Вавілова Альона Сергіївна
Контактна інформація

бульвар І. Шамо, 18/2, каб. 235

Вавілова Альона Сергіївна

Старший викладач кафедри практичної психології

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат психологічних наук

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Викладає дисципліни «Основи профорієнтаційної роботи»; «Психодіагностика»; «Етнопсихологія»; «Юридична психологія» та ін.

Здійснює керівництво курсовими та дипломними роботами, виробничаю та навчальною практиками.

Освіта:

2009 – 2013 - Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Бакалавр психології

2013 – 2015 - Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Магістр психології

2015 – 2018 - Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Навчання в аспірантурі (Кандидат психологічних наук).

Додаткова світа:

Проходила стажування у Київському інституті раціонально-інтуїтивної психотерапії «Я».

Приймала участь у тренінгових програмах «Робота з асоціативними картами» і «Основи раціонально-інтуїтивної психотерапії».

Сертифікований експерт в роботі з тестом Зонді, «HCS», «BFQ-2» та методикою «MMPI-2». Отримала сертифікат з теорії долеаналізу.

Досвід роботи:

2014 – 2015 – Практичний психолог у ДНЗ №203, м. Київ.

2015 – 2018 - OS UKRAINE. Експерт по роботі з тестами «MMPI-2», «BFQ-2», «HCS».

2016 – 2019 – Психолог консультант у Центрі соціального розвитку «RAIN LIGHT»

2017 – До сьогодні – Веде приватну практику як психолог-консультант, психодіагност.

Професійний і науковий інтерес

Професійні інтереси:

Психологія особистості, Медична психологія, Психологія дітей та підлітків, Психологічне консультування, Нейропсихологія, Патопсихологія та Психологічна діагностика.

Інше