Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра практичної психології Склад Миколенко Наталія Валеріївна
Контактна інформація

бульвар І. Шамо, 18/2, каб. 235

Миколенко Наталія Валеріївна

Викладач кафедри практичної психології

Науковий ступінь, вчене звання

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

«Психологічне консультування», «Методика соціально-психологічного тренінгу», «Експериментальна психологія», «Методи діагностики групи», «Патопсихологія». Куратор академічної групи ППб-1-18-4.0д.

Біографія

Отримала освіту бакалавра педагогіки, учителя початкових класів у Педагогічному коледжі при Київському університеті ім. Т.Г.Шевченка у 1997р. У 2001 р. закінчила Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова за спеціальністю «Практична психологія», у 2008 р. – аспірантуру Київського національного лінгвістичного університету за спеціальністю «Загальна психологія. Історія психології». Додаткова освіта: Школа психологічного консультування та психотерапії за програмою Європейського сертифікату психолога-консультанта Європейської асоціації психотерапевтів (2010 р.) Київський інститут раціонально-інтуїтивної психотерапії «Я» – курс «Дитяча психотерапія, психокорекція та консультування батьків» (2016 р.)

З 2000 по 2003 р. – практичний психолог CШ №78 м. Києва.

З 2002 по 2011 р. – викладач у Київському національному лінгвістичному університеті;

З 2012 по 2016 р. – практичний психолог, методист Державної бібліотеки України для юнацтва;

З 2011 по 2017 р. працювала на посадах: педагог раннього розвитку, психолог, викладач розвиваючих занять в приватних дитячих центах розвитку. З 2005 року працювала як викладач, тренер, консультант в проектах неформальної освіти для дітей, молоді та дорослих.

З 2017 р. – викладач кафедри практичної психології Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка.

Професійний і науковий інтерес

Психотерапія та консультування в методі Емоційного моделювання. Дитяча психокорекція та консультування батьків. Тренінгові методи розвитку навичок спілкування,  консультування, ефективного запам’ятовування, цілеспрямованості, емоційної саморегуляції, протистояння впливу, тренінги для батьків.

Інше