Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра практичної психології Склад Лебідь Неля Костянтинівна
Контактна інформація

бульвар І. Шамо, 18/2, каб. 235

Лебідь Неля Костянтинівна

Доцент кафедри практичної психології (Сумісник)

Науковий ступінь, вчене звання

кандидат психологічних наук

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Психодіагностика;

Методика проведення психологічної експертизи;

Методика проведення психологічної експертизи в різних галузях психології.

Біографія

• Освіта: У 2005 р. закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Психологія», кваліфікація магістр психології.

• Досвід роботи:

З 2005 р. по 2010 р. працювала на посадах: менеджер по роботі з персоналом, керівник управління по роботі з персоналом в бізнес структурах.

З 2010  по 2011 рр. – старший викладач, 2011 – 2013 р. – доцент кафедри психології Академії муніципального управління (м. Київ).

З 2012 р. по 2014 р. – старший науковий співробітник НДЛ розвитку людини, доцент кафедри практичної психології Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка.

З 2014 р. – завідувач відділу психологічних досліджень НДЛ культури лідерства та доцент кафедри практичної психології Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка.

Професійний і науковий інтерес

У 2010 році захистила дисертацію на тему «Структура стресового епізоду у хворих з функціональними порушеннями ритму серця» на здобуття наукового ступеню кандидата психологічних наук за спеціальністю 19.00.04 – медична психологія.

Коло наукових інтересів охоплюють питання психологічної діагностики особистості; розвитку професійної компетентності працівників освіти, бізнесу та державної служби; освітнього лідерства; формування особистісної активності в підлітковому та юнацькому віці.

Розробила і реалізувала ряд авторських тренінгових програм для різних категорій учасників: «Тренінг самопізнання для підлітків», «Тренінг професійного самовизначення», «Тренінг планування професійної кар’єри», «Техніки планування та постановки цілей», «Тренінг стресостійкості», «Стилі поведінки у конфліктних ситуаціях», «Розвиток комунікативної компетентності», «Розвиток лідерства на державній службі».

Наукова тема: «Психологія проектування професійної кар’єри управлінського персоналу вищої школи на засадах лідерства».

Інше