Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра практичної психології Події Науковий авангард кафедри

Науковий авангард кафедри

26 серпня 2020 року відбулося засідання кафедри, на якому розглянуто стан виконання дисертаційних досліджень випускницями аспірантури Фатєєвою Мариною Сергіївною на тему «Психологічні особливості самоусвідомлення осіб з орторексією» та Лигоминою Тетяною Анатоліївною на тему «Соціально-психологічні чинники формування професійного іміджу практичного психолога закладу освіти».

26 08 2020

Експерти дійшли висновку, що обидві дисертації підготовлено з урахуванням новітніх матеріалів сучасної наукової психології на актуальні теми, з глибоким теоретичним базисом та практичною значущістю результатів. Мету досліджень досягнуто, роботи виконані самостійно, вони відповідають необхідним вимогам.

Бажаємо нашим дисертанткам успішного захисту робіт!