Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра практичної психології Події Звіти з практики

Звіти з практики

Минулої п'ятниці наші магістранти заочної форми навчання повернулись з виробничої переддипломної практики і розповіли про свої враження на звітній конференції.

zvit 5

А вже цими днями вони представили на розгляд комісії свої кваліфікаційні роботи.

Працюючи над магістерськими дослідженнями та представляючи їх результати, студенти проявили непересічний ентузіазм, креативність та натхненність.

zvit 1

Тому нам залишається лише привітати їх з проходженням цього важливого етапу професійного становлення та побажати успіхів у подальшій діяльності!